אתר התוכן והמדריכים של ישראל
מדריך איך לבדוק מהירות גלישה
איך לבדוק מהירות גלישה באינטרנט

איך לבדוק מהירות גלישה באינטרנט

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

סיבות ויתרונות לבדיקת מהירות גלישה

חלק מההתפתחות הטכנולוגית הביא ליכולות וביצועים מהירים במיוחד, מעבר מהיר בין עמודים ותצוגות, העלאת תמונות וקבצים מהירה, תצוגה מהירה של סרטונים ואפילו סרטים שלמים.

אפילו חלק מרשתות הכבלים היום מתבססות על אינטרנט ולכן יש המון משמעות למהירות גלישה, גם באיכות הצפייה בטלוויזיה, גם לצפייה או האזנה למוזיקה באתרים כמו יוטיוב או נטפליקס, בדיקת מהירות הגלישה מאפשרת לכם לזהות אם יש תקלה כלשהי באינטרנט שלכם, אם יש בעיה לפעמים כל מה שצריך לעשות היא לדבר עם הספק ולשפר את מהירות הגלישה, היום בזכות בדיקת מהירות גלישה פשוטה תוכלו לבדוק תקלות, ולעדכן טכנאים ושירות לקוחות בשיחת טלפון מהירה בלי המתנה.

בדיקה פשוטה של מהירות הגלישה יכולה ללמד אתכם הרבה על האינטרנט בבית שלכם, האם המהירות שווה בכל החדרים, האם יש חדש שאליו האינטרנט לא מגיע וצריך לשפר את טווח הקליטה בבית, וגם אם יש איזה בעיה ואתר כלשהו לא עלה לכם, או קבץ לא נשלח תוכלו לבדוק אם זה בגלל מהירות הגלישה בבית שלכם או בנייד, או שמא יש בעיה באותו אתר, קובץ, גם כאשר מגיע טכנאי כיום לפני שהוא עוזב ניתן לבצע בדיקת מהירות גלישה כדי לוודא שהוא התקין לכם את המהירות הנדרשת.

 

כמה זמן לוקח לעשות בדיקת מהירות בחינם?

בדיקת מהירות הגלישה היא בדיקה פשוטה של שניות בודדות, בזכות המדריך אצלנו באתר תוכלו תוך דקה או שתיים לדעת מה מהירות הגלישה במקום בו אתם נמצאים, בין אם זה בנייד ובין אם זה באינטרנט הביתי שלכם, בדיקת מהירות האינטרנט היא לא רק פשוטה קלה למהירה, היא גם לגמרי חינם ללא שום עלות או הרשמה בלי צורך להוציא שקל תוכלו במהירות לדעת כמה מהיר האינטרנט אצלכם.
הפעלתם סרט ולא רץ לכם חלק? השירים ביוטיוב נתקעים כל הזמן כדי לטעון? באחד החדרים בבית/במשרד לא מליחים לגלוש כמו שצריך? הודעות לא נשלחות? תמונות לא נשלחות לכם? מיילים נתקעים? כל מה שאתם צריכים זה בעזרת המדריך שלנו לבצע בדיקת מהירות גלישה מהירה קלה וחינמית, פנו עם הנתונים לספק האינטרנט שלכם ותוכלו בקלות ובמהירות לפתור כל בעיה הקשורה לאינטרנט שלכם, בין אם זה בטלפון הנייד, בבית או במשרד.

התקינו לכם בבית רשת אינטרנט חדשה? אתם רוצים לוודא שקיבלתם את המהירות שרציתם? שהאינטרנט יעבוד חלק בלי בעיות ולא יתקע? לא הזמן סרט ולא בזמן עבודה ושליחת מיילים? בצעו באופן מידי בדיקת מהירות גלישה וודאו שקיבלתם את המהירות שרציתם עוד לפני שהמתקין יעזוב את הבית, הטלפון עושה בעיות ולא מקבל הודעות קוליות? בצעו בדיקת מהירות גלישה חינמית לחלוטין וחייגו לחברת הסלולר שלכם לשאול מדוע יש תקלה והמהירות ירדה.

 

מי יכול לבדוק מהירות גלישה באינטרנט?

פעם בשביל בדיקת מהירות גלישה היה צריך להיות איש הייטק, טכנאי, מתקין או גאון מחשבים, היום כל אחד יכול בדקות בודדות בלי שום תשלום או מאמץ לבצע בדיקת מהירות גלישה ולדעת כמה מהירה הגלישה אצלו, כל מה שצריך לעשות זה לעבור על המדריך באתר שלנו במהירות ותוך דקות תוכלו לבצע בעצמכם את בדיקת המהירות בעצמכם ללא צורך בעזרה או תמיכה טכנית.
תוודאו שמהירות הגלישה שלכם מספקת לצרכים שלכם בבית בעזרת בדיקת מהירות הגלישה, בקלות במהירות ובחינם, אם אתם צופים בסרטים וסדרות בנטפליקס, שומעים שירים ביוטיוב, עובדים מהבית עם
מיילים, תוודאו שמהירות הגלישה אצלכם בבי מספקת ומהירה ללא הפרעות בעבודה או בצפייה, הבדיקה לא תגזול לכם זמן רב אבל תחסוך לכם זמן וכאב ראש למקרה שיתקע האינטרנט.

מה זה מהירות גלישה?

מה זה בדיקת מהירות גלישה באינטרנט? הבדיקה כוללת בתוכה מהירות הורדה ומהירות העלאה של הספק שלך מול השרתים החיצוניים, בנוסף הבדיקה שולחת בדיקת זמינות לכמה מהיר האינטרנט שלך שולח תגובה ראשונית. הבדיקה היא חינם ללא תשלום ומהירה מאוד ומתאימה ללקוחות כל החברות הוט, סלקום, פלאפון,פרטנר, גלישה סלולרית והיא ניטרלית לחלוטין כך שאף חברה לא תוכל להשפיע על תוצאות הבדיקה ולהגיד  "אנחנו יותר מהירים"

איך משתמשים בבדיקת מהירות?

פשוט מאוד, כדי להשתמש בבדיקת המהירות פשוט לחצו על כפתור הפליי והבדיקה תתחיל אוטומטית וברגע הסיום תוכלו ללחוץ הצג מידע נוסף כדי לקבל פרמטרים מלאים על הבדיקה ועל מהירות האינטרנט שלכם

מה עוזר אינטרנט מהיר?

אינטרנט מהיר עוזר להורדת קבצים במהירות באינטרנט, צפיה בסדרות וסרטים ואפילו צפייה והורדה של שירים מהיוטיוב, ככל שהאינטרנט שלכם יותר מהיר ככה תוכלו להוריד/להפעיל דברים יותר מהר.

איך מגדילים מהירות גלישה?

הגדלת מהירות הגלישה תלויה בכמה וכמה דברים

טווח החיבור לראוטר

טווח ואיך החיבור לראוטר מקושר, אם אתם מחוברים בוייפי אז החיבור יהיה בהתאם לטווח שלכם מהראוטר
אם אתם מחוברים בכבל רשת ( כבל LAN) אתם אמורים לקבל את מלוא ההספק שהספק שלכם  נותן לכם ( תלוי בספק)

ספק האינטרנט

בראש ובראשונה הכל תלוי בספק האינטרנט שלכם ומה החבילה שאתם עשיתם, ככל שהחבילה של הMB יותר גדולה אז המהירות גלישה עולה ועולה, בשנים האחרונות יצא הסיבים האופטים שהם מהפכה במהירות הרשת אפשר לקחת חבילות של 600MB ואפילו 1GB שזה 1000MB שזה מטורף ומחולל מהפכה במהירות הגלישה לכולם !

בדקו את מהירות הגלישה שלכם עכשיו

 

תוכן עניינים

חיפוש באתר

קטגוריות

כתבות אחרונות

4'802.61

שפרו את מהירות האתר שלכם

תארו לעצמכם שיש לכם אתר מהמם עם תוכן מהשורה הראשונה, ובכל זאת אתם לא מצליחים למשוך את תשומת הלב של המבקרים שלכם. למה זה יכול

קורס קנבה למתחילים

קנבה – המדריך המלא לעיצוב גרפי בחינם

אי פעם רציתם לעצב לוגו, כרטיס ביקור, באנר, פלייר או סתם תמונה או מצגת מעוצבת, ואפילו סירטון לרשתות החברתיות. הגעתם למקום שידריך אותכם מ-א ועד