מדריך כניסה לאתר סדרות טי וי
רשימת קישורים מעודכנים שעובדים לאתר סדרות טי וי – מעודכן לחודש אוגוסט (sdarot tv)

רשימת קישורים מעודכנים שעובדים לאתר סדרות טי וי – מעודכן לחודש אוגוסט (sdarot tv)

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

אם אי פעם ניסית להכנס לאתר סדרות טיוי (sdarot tv) ונתקלת בהודעה שהאתר חסום או לא עובד? הכנו לכם מדריך כולל ומקיף איך ניתן לראות סדרות בצפייה ישירה דרך האתר סדרות טיוי, איך ניתן לראות סדרות בחינם בטלפון במחשב או בטלוויזיה החכמה מעודכנות לשנת 2022 חודש מאי-יוני (לאחר החסימה של הדומיין הראשי) ולכל פלטפורמות ההפעלה כגון אנדרואיד, אייפון, אנדרואיד טי וי, מחשב ועוד.

על האתר סדרות TV

רשימת קישורים לאתר סדרות טיוי (sdarot tv), סדרות האתר הפופולארי ביותר כיום בישראל לצפייה ישירה וניתן למצוא כאן קישורים לאתר סדרות TV שעובדים ב2022, באתר סדרות טיוי יש וניתן לצפות באלפי סדרות לצפייה ישירה וסרטים לצפייה ישירה בחינם. עד שנת 2022 באתר sdarot טיוי יש מעל 7,500 סדרות לצפייה ישירה ומעל 240,000 פרקים לצפייה ישירה בחינם ללא פרסומות וללא טריקים של אתרים מתחרים. כיום באתר סדרות קיימים תכנים מכל המדינות בעולם. הקישורים באתר שלנו שאנחנו מפרסמים לאתר סדרות TV עובדים תמיד ונבדקים על ידי אלפי אנשים וגולשים שצפו בהצלחה באתר סדרות טיוי הפופולארי בישראל ובקרוב בעולם.

סרטים TV – (sratim tv)

בשנת 2022 סדרות טיוי השיקו את האתר https://sratim.tv שנותן מלחמה לכל אתרי הצפייה הישירה שהיו כאן בשנים האחרונות, באתר סרטים טי וי תוכלו למצוא סרטים פופולאריים לצפייה ישירה מכל העולם ובאתר שלנו תוכלו גם למצוא קישורים עובדים לאתר סרטים טיוי.

איך בעצם Sdarot TV עובדים?

סדרות טיוי נוסד בשנת 2011 ומאז נותן לגולשים אפשרות לצפות בתכנים של סרטים וסדרות מישראל ומכל העולם. בסדרות טיוי ניתן למצוא מאות סדרות שמשודרות בטלויזיה בערוצים כמו קשת 12, רשת 13, כאן 11 וניתן לראות סדרות גם של חברות "יס" ו"הוט" ואפילו סדרות של נטפליקס תוכלו למצוא באתר סדרות TV

איזה סוגי תכנים יש באתר סדרות טי וי

באתר סדרות TV תוכלו למצוא את הזאנרים: סדרות ישראליות, סדרות טורקיות, סדרות אמריקאיות עם תרגום לעברית, סדרות הודיות,סדרות יפניות, סדרות אנימה, סדרות של יס, סדרות של הוט ועוד…
בנוסף לכך, כל הסדרות שמוצגות באתר סדרות טי וי, מועלות עם תרגום מובנה ומסונכרן לפי קצב הסדרה שאתם רואים ואין חשש כי תצטרכו להשתמש בתרגום חיצוני על מנת לצפות בסדרה אנגלית בלי תרגום.
התכנים שמועלים לאתר עוברים סינון קפדני באמצעות העורכים, העובדים והמתנדבים שעוזרים להפעלתו השוטפת של אתר sdarot tv ללא בעיות כלשהן. לאחר הסינון התוכן (הסדרה או הפרק שמועלה) נשלח למערכת העלאות של סדרות טי וי וניתן לראות את תהליך העלאה באתר באמצעות הקישור הבא -> לחץ כאן על מנת לראות איזה פרקים וסדרות מעלים כרגע עורכי אתר סדרות טיוי.
כאשר אין פרקים ותכנים אשר מועלים בזה הרגע לאתר סדרות טי וי ניתן לראות כי רשום באתר ש"אין פרקים בתהליך העלאה" אבל כאשר יש, מפורט היטב איזה סדרה עולה, איזה פרק, איזה מספר עונה, איכות, מתי יעלה וכמה זמן יקח ועוד המון פרטים שנחמד מצד בעלי אתר סדרות טי וי לספק לצופים הפשוטים שיושבים בבית.

מדוע בעצם הקישורים לאתר סדרות טיוי לא עובדים?

הבעיה שנוצרה לאחרונה היא תוצאה מסכסוך משפטי מתמשך לגבי זכויות שידור וזכויות יוצרים כנגד רשתות בשידור וכתוצאה מכך על ידי צו בית משפט ספקיות האינטרנט חוסמות את האתרים לגולשים. אבל סדרות טיוי וסרטים טיוי מצאו פתרון, הם מעתיקים את התוכן כל פעם לאתר חדש עם כתובת חדשה לאתר סדרות שאותם נפרסם פה כל פעם שכתובת נחסמת על ידי בתי המשפט וחברות ספקיות האינטרנט בישראל ובארה"ב.

סדרות TV עדיין לא עובד לכם ? הנה כמה פתרונות שתוכלו להשתמש בהם כדי לגרום לאתר לעבוד

קודם תבדקו אם אתר סדרות עובד ובאוויר

קודם כל בדקו אם אתר סדרות טיוי או סרטים טיוי באוויר, אם האתר לא עולה לכם כנראה שהוא נמחק לצמיתות ותצטרכו להכנס לקישורים האחרים שכתובים למעלה, למקרה שתרצו קישור לאתר סדרות אחר ולא סדרות טיוי תמיד אפשר למצוא בגוגל.

גלישה בסתר, מי לא מכיר היום ? 😉

אם אתם נכנסים לאתר סדרות, טלפון או מחשב יש אופציה לגלישה בסתר דרך הדפדפן שאתם גולשים בו ללחוץ על כפתור ההגדרות וללחוץ גלוש בסתר (incognito) ואז הדפדפן נכנס ללא קוקיז ושמירות קודמות ויש סיכוי מאוד טוב שיעבוד לכם אתר סדרות טיוי אבל גם אם לא עובד לא נורא יש כאן עוד המון דרכים כמו שימוש בפרוקסי (PROXY) או וי פי אן איכותי (VPN) או כמו שציינו במדריך שלנו בהמשך – שנו את כתובת הDNS שלכם ותוכלו להיכנס חופשי לאתר סדרות טי וי

אם לא עובד תוכלו להשתמש בVPN ( Virtual Private Network)

מה זה VPN בעצם? VPN זה שירות חיצוני (תוכנה,תוסף) לרוב הוא בתשלום אך יש המון שירותים כאלה בחינם שמאפשר לך לגלוש באינטרנט על ידי כתובת אייפי ממדינה אחרת וככה זה מבטל את החסימה שרשתות התקשורת בישראל עשו על אתר סדרות TV, כיום אתר קישורים לסדרות טי וי משתמשת באפליקציה שלה לסטרימרים בVPN כדי שתוכלו לצפות בסטרימר בלי שתהיה חסימה לפי מדינה.
המדינות החזקות היום הן : רומניה, גרמניה, הולנד. מכיוון שגם ארצות הברית הצטרפה לחרם על אתר סדרות אז רוב הסיכוים שVPN בארצות הברית לא יעבוד לכם.
דרך הVPN תוכלו להתחבר לאתר סדרות TV עם כתובת שונה מכל מקום בעולם ללא בעיה והאתר יעבוד לכם כי הספקיות חוסמות רק בישראל, אפשר להשתמש גם בתוסף VPN לדפדפן.

4. שינוי DNS לגוגל – פתרון הבעיה אחת ולתמיד!!

כדי למנוע חסימות לגמרי לכל דומיין של SDAROT TV שנו את הDNS שלכם במחשב לDNS של גוגל ולא תצטרכו יותר לחפש קישורים לאתר סדרות טיוי לצפייה ישירה.
כדי לשנות את הDNS שלכם במחשב לDNS של גוגל

איך להגדיר DNS של גוגל במחשב

לגוגל יש כמה כתובות שונות ויש 2 שיטות, אחת ישנה שעובדת פיקס ואחת חדשה שגם עובדת מעולה.

בשיטה הרגילה והישנה – IPv4 אלו הכתובות. 

8.8.8.8

8.8.4.4


ניתן להשתמש גם בכתובת של אתר CloudFlare:

1.1.1.1
1.0.0.1

בשיטה החדשה – IPv6 אלו הכתובות

2001:4860:4860::8888

2001:4860:4860::8844

גם כאן ניתן להשתמש בכתובות אייפי של קלאוד פלר:

2606:4700:4700::1111
2606:4700:4700::1001

למטה במחשב איפה שהחיבור רשת לחצו קליק ימני ולאחר מכן לחצו מאפייני רשת או באנגלית Open Network & Internet Service – אפשר להגיע לחלון זה גם דרך לוח הבקרה -> רשת ואינטרנט .

עכשיו בחרו את החיבור הפעיל שלכם איפה שתראו ירוק, ולחצו קליק ימני עליו ואז מאפיינים ( Properties).
אתם אמורים לערוך את אחד מהחיבורים המסומנים באדום אם בחרתם בIPV4 או IPV6 כמו שציינו לעיל, אנחנו ככה קרובים כדי שקישורים לאתר סדרות יעבדו לנו אחת ולתמיד.
פה אם נכנסתם לIPV4 אתם אמורים לשים את הכתובות של IPV4 ולחלופין אם תכנסו לIPV6 תצרכו לשים את הכתובות שמתאימות לו, ולאחר שהחלפתם את הכתובות DNS עכשיו באמת תוכלו להיות רגועים ותוכלו להכנס לאתר סדרות ללא שום מפריע כמעט ולעולם, כי לפעמים הכתובות נסגרות אבל זה קורה פעם בכמה שנים אז אין לכם מה לדאוג, לא תצטרכו קישור לאתר סדרות יותר במקרה הזה .

5. אפליקציית אתר סדרות עכשיו בחנות

הורדת האפליקציה של סדרות טיוי בקישור הבא >>

הורידו את אפליקציית סדרות טיוי בחינם, זה עוזר בעיקר לצפות בסטרימרים בקלות כמו VOD וכאן לא תצטרכו קישור sdarot tv כי תוכלו לצפות בסטרימר שלכם ללא פרסומות ובכל הסדרות ובקרוב הסרטים כשאתר סרטים טיוי ישיקו אפליקציה לאתר שלהם ואז העולם שלכם בכלל יהיה קל יותר.
נכון לעכשיו, האפליקציה עובדת רק במכשירי אנדרואיד למיניהם ולא עובדת כלל במערכת ה iOS של אפל (אייפונים), לכן מומלץ להצטייד באנדרואיד כאשר תרצו להוריד את האפליקציה של סדרות טיוי.

מה חדש?


1. תוקנה התקלה בטעינה.
2. איזור אישי חדש, שם ירוכזו כל הפרקים שלא סיימת והסדרות שלך.
3. שינויי עיצוב שתואמים לאנדרואיד 13.
יש לציין כי האפליקציה של סדרות טי וי עכשיו היא זמנית, עד שהאפליקציה המלאה תפורסם ויסיימו לבנות אותה.

מוזמנים להישאר מעודכנים אצלנו, על מנת לדעת מתי האפליקציה המלאה יוצאת לקהל הרחב.

6. שימוש בקבוצת טלגרם של סדרות טיוי

אם לא תסתדרו לבד ותרצו להגיע ולקבל עדכונים על האתר סדרות TV תוכלו להשתמש בקבוצת הטלגרם של סדרות TV כדי לקבל עדכונים על כל דבר שקשור לאתר ולמערכת שלהם או של סרטים טיוי בקישור הבא >>

יש לציין כי הקישור המצ"ב לעיל הוא קישור משתנה, אשר דואג לנתב מחדש את הקישור לקבוצה החדשה במידה וטלגרם חוסמת את הגישה לקבוצה לגולשים (משהו שקורה המון פעמים), לכן מומלץ להיכנס ללינק שצורף מעלה על מנת להתעדכן כל פעם מחדש בקישור החדש של הקבוצה של סדרות טי וי בטלגרם.

 

קישורים לסדרות שאפשר לראות בסדרות טי וי

באתר סדרות קיימות אלפי סוגי סדרות מכל העולם, עם תרגום מובנה ומסונכרן לצפייה, אך הרשימה הבאה, מכילה רק סדרות מעניינות וחדשות (אפילו גיא פינס ועוד המון תוכניות ולא רק סדרות!) שכדאי לצפות בהם באתר סדרות טי וי ולא לפספס!

רשימת קישורי הסדרות:

  1. קישור לצפייה האנטומיה של גריי
  2. קישור לצפייה תאג"ד
  3. קישור לצפייה האח הגדול עונה 13
  4. קישור לצפייה פאודה עונה 4
  5. קישור לצפייה וואן פיס
  6. קישור לצפייה חברים
  7. קישור לצפייה משפחת שדה
  8. קישור לצפייה ירושלים

למה כדאי לכם לבחור דווקא באתר סדרות TV

אתר סדרות טי וי מציע לכם מגוון עצום של סדרות, בניגוד לחברות הכבלים המוכרות וחברות הסטרימינג בהן התוכן בלעדי ומוגבל, באתר סדרות החדש תוכלו למצוא מגוון אינסופי של תכנים, התכנים המגיעים מכל רשתות הכבלים והסטרימינג בארץ ואפילו סדרות מרחבי העולם, באתר סדרות טיוי כל צופה יוכל למצוא לעצמו תוכן.

חובבים אנימה? באתר סדרות TV תיהנו מסדרות שלמות של אנימה שלא בטוח תמצאו בחברת הכבלים אליה אתם מנויים, מתעניינים בריאליטי מחו"ל? גם מגוון סדרות ריאליטי מרחבי העולם תוכלו למצוא באתר סדרות ואפילו עם תרגום לעברית, כל סוג של סדרה כמעט תוכלו למצוא באתר סדרות, גם סדרות ישראליות או סדרות פופולריות אחרות שלעיתים לא משודרות דווקא בחברת הכבלים או הסטרימינג אליו אתם מנויים ומעוניינים לראות בכל זאת ניתן למצוא באתר סדרות טיוי, במקום לעשות מנוי ליותר מחברה אחת פשוט תעשו את המנוי לחברת כבלים אחת ותשלימו סדרות שחסרות לכם בעזרת אתר סדרות החדש והמעולה.

הצפייה באתר סדרות היא ללא פרסומות וללא הפסקות במהלך הצפייה, כל תוכן שתבחרו באתר סדרות אפשר לראות רצוף ללא הפסקות פרסומות וללא עצירות, אפילו סדרות שבטלוויזיה ניתן לצפות בהן עם הפסקות פרסומות, ניתן למצוא באתר סדרות לצפייה רצופה ללא הפסקות, בצפייה באתר סדרות טי וי אתם שולטים, עוצרים כשמתאים לכם ואם ממשיכים לצפות רצוף בלי הפרעות בכל שאר הזמן, התפעול של האתר נוח במיוחד וכל אחד יכול לעצוב ולהמשיך את הצפייה בפרק בזמן שהא בוחר.

במה ואיפה אפשר לצפות באתר סדרות tv?

לראות בכל זמן מכל מקום, באתר סדרות החדש אפשר לצפות גם מהטלפון, מחשים דרך להעביר נסיעה ארוכה באוטובוס/רכבת? באתר סדרות TV תוכלו לצפות דרך הטלפון, הילדים תפסו לכם את הטלוויזיה? צפו במחשב באתר סדרות טיוי, רוצים לראות על המסך הגדול? חברו את המחשב לטלוויזיה ותיהנו מבינג' מרתק, פספסתם פרק בסדרה האהובה עליכם? אפשר להשלים באתר סדרות טיוי, נהני מסדרה טובה בכבלים, רוצי לשתף חבר ולחבר יש את החברה המתחרה? שלחו לו קישור לסדרות טי וי שיוכל להינות מאותה הסדרה.

באתר סדרות TV אין צורך במנוי או בהרשמה כלשהי, פשוט נכנסים בוחרים סדרה וצופים להנאתכם, בלי הרשמה, בלי לתת פרטים, בלי שום התחייבות, אתר סדרות החדש מנגיש עבורכם עולם ענק של תכנים מכל הסוגים, אנשים רבים לא מעוניינים למסור פרטים ברשת, בהרשמה לכל מיני שירותים של צפייה בסדרות יש צורך בהרשמה ומסירת פרטים אישיים, באתר סדרות אין צורך, לא נדרשים פרטים כדי להשתמש בשירותי הצפייה של האתר ויש גישה חופשית לכל התכנים באתר סדרות TV בלי שום התעסקות נוספת.

איזה סוגי סדרות אפשר למצוא באתר sdarot tv?

בסדרות טי וי תוכלו למצוא גם סדרות ישנות, סדרות שירדו משירות הסטרימינג או מחברת הכבלים כדי לפנות מקום לתוכן חדש, ניתן למצוא בכל זמן באתר סדרות החדש, האתר לא מוחק ומשנה את התכנים, כל הסדרות שעולות לאתר נשארות בו, כך תוכלו לצפות גם בסדרות שירדו מזמן ולא ניתן לצפות בהן בשום מקום אחר מתגעגעים לסדרה ישנה? מחפשים איפה לצפות בה? התשובה עבורכם היא כמובן אתר סדרות כל מה שצריך זה רק לבכנס לקישור אתר סדרות TV לרשום את שם הסדרה המבוקשת בשורת החיפוש ברוב במקרים תמצאו אותה ותוכלו לצפות ולהנות.
באתר סדרות טיוי יש לכם אפשרות לצפות בכל סדרה שתרצו בחינם, במקום לרכוש מנוי לשירותי כבלים או סטרימינג בעשרות ואפילו מאות שקלים לחודש, פשוט כנסו לקישור של אתר סדרות טיוי ותיהנו מעולם עשיר של תכנים וסדרות בחינם ללא כל מנוי או התחייבות.

אז זה הזמן להכנס לקישור של אתר סדרות TV ולצלול לסדרה טובה מהמגוון העצום הקיים באתר סדרות החדש.

תוכן עניינים

חיפוש באתר

קטגוריות

כתבות אחרונות

שירות לקוחות הוט

הוט תמיכה טכנית באינטרנט, בטלפון הקווי ובטלוויזיה. כל המידע הזמין אודות שירות הלקוחות של הוט: דף פייסבוק, טוויטר, טלפון, כתובת, מספר כוכבית *, הוט שירות

מרוץ מכוניות חבלים

שימו לב – זה איננו מרוץ מכוניות רגיל! לחצו על נקודות העגינה הצהובות כדי לחבר את המכונית לחבל שיעביר אותה במדויק דרך הנתיבים. המשחק יאתגר

מהג'ונג ג'ונגל

המשחק האהוב והממכר בגרסת ג'ונגל מדליקה ומאתגרת. מצאו התאמה בין שתי אבנים ולחצו עליהן כדי לחשוף את אלו שמתחת. אך שימו לב – רק אבנים

בעיטות פנדלים

המשחק Penalty EURO 2021 מאפשר לכם לשחק פנדלים בצורה הכי מהנה קבעו את הכיוון את הגובה ואת עוצמת הבעיטה של הכדור על מנת להביע גול

טטריס

כשמתחילים לשחק בטטריס, אי אפשר לעצור! בצד ימין או שמאל, בסיבוב וברוטציה – הניחו את הקוביות כך שהן יהפכו לשורה ישרה ויפנו את מקומן לקוביות

יצרן הממתקים

המשחק Candy Shop : Sweets Maker הוא משחק פאזל וחשיבה מהנה בו אתם צריכים לתקן את החלקים במפעל הממתקים כדי שמפעל הממתקים ימשיך לפעול. משחק

מרדף האופניים

המשחק הוא גם לבנים וגם לבנות! המטרה היא להתקדם במשחק ולאסוף כמות רבה של מטבעות על מנת להשיג אופניים משודרגות וטובות יותר! איספו מטבעות, בצעו